تن تن (2)

یکی از مشهورترین و جذاب ترین داستان‌های کودکان و نوجوانان، مجموعه داستان های تن تن و میلو است. اولین بخش از داستان های دنباله دار تن‌تن و میلو در سال ۱۹۲۹ در روزنامه‌ای در بروکسل (مرکز کشور بلژیک) توسط آقای ژرژ رمی با نام مستعار «هرژه» چاپ شد.

شخصیت تن تن، به معرفی خبرنگاری ماجراجو می پردازد که به اقصی نقاط دنیا سفر می کند و برای او و دوستانش اتفاقاتی جالب و بعضاً خطرناک می افتد. مشهورترین شخصیت های این داستان ها: کاپیتان هادوک، پروفسور تورنسل، دوپونت و دوپونط، بیانکا کاستافیوره و راستاپوپولس هستند.

در سال ٢٠٠٧ پست فرانسه نسبت به چاپ و توزیع تمبرهای یادگاری با موضوع تن تن و دوستانش به تعداد ۶ قطعه و به قیمت اصلی هر قطعه ٠.۵۴ یورو اقدام نموده است.

/ 3 نظر / 14 بازدید
هیوا

با سلام خسته نباشيد. واقعا مطالب جالبي تو وبلاگتون دارين. خوشحال ميشم با هم تبادل لينك كنيم. اگه مايلين ميتونید وبلاگ مرا با نام : رايگان سرای نرم افزار (با آدرس : http://hiwa66.blogfa.com) لينك كنيد و بعد یه سری به وبلاگم بزن و در قسمت نظرات نام و آدرس سایت خودتون رو بنویسید تا منم لینکتون کنم. با تشکر

ررلی

سلام وبلاگ جالبی دارید خوب بود ازشمادعوت میشودکه به ماهمسربزنید http://simavajangeravani.blagfa.com http://hadafhayejangeravani.blogfa.com http://angizehayejangeravan.blagfa.com http://jangeravanivazendegi.blogfa.com http://negahibejangravani.blogfa.com http://asartejangeravani.blogfa.com http://Abzarejangravani.mihanblog.com http://Saiotronick.mihanblog.com http://Saikoteknoloji.mihanblog.com http://Osoolejangeravani.mihanblog.com http://Sayehayejangeravani.mihanblog.com http://Farhangejangeravani.mihanblog.com http://Bazihayejangeravani.mihanblog.com http://simavajangeravani.blagfa.com