مد اسپانیایی (Elio Berhanyer )

این تمبر لباس های مختلفی را از Elio Berhanyer، طراح اسپانیایی، به تصویر می کشد که در تاریخ 20 اکتبر سال 2011 در تیراژ 280 هزار بلوک به چاپ رسیده است.

آقای Elio Berenguer Ubeda، در دنیای مد با نام Elio Berhanyer شناخته می شود. وی در سال 1929 در کوردوبا به دنیا آمد. در سن 17 سالگی به مادرید نقل مکان و وارد دنیای مد شد. در سال 1956 او دیگر خیاط شده بود و کارگاه هنری خود را نیز در همین سال افتتاح نمود. نام او به زودی در خارج از اسپانیا شناخته شد و در همان سال او موفق به کسب جایزه بهترین طراحی در ایالات متحده گردید. از آن زمان به بعد، وی برای معروفترین شخصیت های سیاسی، هنری و ... طراحی لباس می نمود.
 

/ 4 نظر / 33 بازدید

https://damoon.bsi.ir/damoon/services/balance/BalanceInquiry.jsp

mxsonic

سلام خسته نباشي عزيز از سايت خوشم اومد اگه با تبادل لينک موافقي ما رو با اسم برترين سايت بازي لينک کن اگه لينک کردي به من اطلاع بده منم لينکت کنم www.moddingways.tk

مهناز

سلام امیدوارم که خوب باشی همچنان فعالی خیلی خوبه موفق باشی یک سوال من شنیدم که میشه تمبر شخصی هم منتشر کرد خواستم از شما که استاد تمبر هستید سوال کنم این قضیه صحت داره مثلا من عکس خودمو میتونم بصورت تمبر در بیارم مرسی منتظر هستم

نیلگون

درود ... خواستم بگم من به تمبر کشورهای خارجی خیلی علاقه دارم ، اگه بخوام یه کلکسیون تمبرهای خارجی جمع کنم چی کار باید بکنم ... اگه سایتی ، کتابی راهنمایی چیزی که بشه درابره تمبر و اصطلاحاتش چیزی یاد بگیرم معرفی کنی ممنون می شم ... تقریبا هیچ چی ازش نمی دونم !