<<((تمبرهاي جهان))>> World Stamps

تمبر، گوياي فرهنگ و تمدن هر جامعه اي است، به نحوي كه قادر به معرفي ميراث تاريخي و فرهنگي كشورها در سطح بين المللي ميباشد. با وبلاگ تمبرهاي جهان، پذيراي مقدم و نظراتتان هستم. Stamps are the symbol of the culture of a society to the extent that they are capable of introducing the countries' historical and cultural heritage to the international society. I'm looking for word to having your comments in the World's Stamps Weblog

اتوبوس های هنگ کنگ
ساعت ٦:۱٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٢ آذر ۱۳٩٢ 

پست هنگ کنگ با انتشار سری 6 عددی از اتوبوس های شهری و جاده ای نسبت به معرفی و سیر تکاملی این بخش از خدمات عمومی که قدمت آن در این کشور به حدود یک قرن می رسد، پرداخته است. امروزه شبکه اتوبوس رانی در این کشور گسترش یافته و مسافران زیادی هر روزه از این خدمات مطلوب و قابل اعتماد، بهره می برند. از جمله ویژگی های این خودروها ا(توبوس ها)، بهبود مستمر از نظر بدنه، ظرفیت مناسب، سطح راحتی بالا و حداقل اثر نامطلوب آنها بر محیط زیست می باشد.

تاریخ چاپ این تمبرها 24 سپتامبر 2013 و طراحی آن توسط دونفر به اسامی LEUNG Kam-hung و Clement YICK در ابعاد 28 در 45 میلیمتر صورت پذیرفته است.