<<((تمبرهاي جهان))>> World Stamps

تمبر، گوياي فرهنگ و تمدن هر جامعه اي است، به نحوي كه قادر به معرفي ميراث تاريخي و فرهنگي كشورها در سطح بين المللي ميباشد. با وبلاگ تمبرهاي جهان، پذيراي مقدم و نظراتتان هستم. Stamps are the symbol of the culture of a society to the extent that they are capable of introducing the countries' historical and cultural heritage to the international society. I'm looking for word to having your comments in the World's Stamps Weblog

مد اسپانیایی (Elio Berhanyer )
ساعت ٧:٠٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳ آبان ۱۳٩٠ 

این تمبر لباس های مختلفی را از Elio Berhanyer، طراح اسپانیایی، به تصویر می کشد که در تاریخ 20 اکتبر سال 2011 در تیراژ 280 هزار بلوک به چاپ رسیده است.

آقای Elio Berenguer Ubeda، در دنیای مد با نام Elio Berhanyer شناخته می شود. وی در سال 1929 در کوردوبا به دنیا آمد. در سن 17 سالگی به مادرید نقل مکان و وارد دنیای مد شد. در سال 1956 او دیگر خیاط شده بود و کارگاه هنری خود را نیز در همین سال افتتاح نمود. نام او به زودی در خارج از اسپانیا شناخته شد و در همان سال او موفق به کسب جایزه بهترین طراحی در ایالات متحده گردید. از آن زمان به بعد، وی برای معروفترین شخصیت های سیاسی، هنری و ... طراحی لباس می نمود.