<<((تمبرهاي جهان))>> World Stamps

تمبر، گوياي فرهنگ و تمدن هر جامعه اي است، به نحوي كه قادر به معرفي ميراث تاريخي و فرهنگي كشورها در سطح بين المللي ميباشد. با وبلاگ تمبرهاي جهان، پذيراي مقدم و نظراتتان هستم. Stamps are the symbol of the culture of a society to the extent that they are capable of introducing the countries' historical and cultural heritage to the international society. I'm looking for word to having your comments in the World's Stamps Weblog

به بهانه ی میلاد خجسته ی شمس الشموس
ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٩ 

تو آسمان منی من پرنده ام آقا

برای بال من آغوش خویش را بگشا !


کلمات کلیدی: متفرقه
 
معرفی شهر Hesbania در کشور بلژیک
ساعت ٧:٤٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٩ 

پست کشور بلژیک با انتشار یکسری تمبر زیبا نسبت به معرفی بخشی از ایالت Limburg به نام Hesbania شامل چشم اندازها، محصولات از جمله گلابی و اماکن دیدنی آن، اقدام نموده است.

این تمبر در تاریخ ٢٠/٩/٢٠١٠ با عکاسی Bart Van Leuven و طراحی Inge Van Damme مجموعاً با ارزش اسمی € 4,50 منتشر و توزیع گردیده است.


کلمات کلیدی: اطلاعات عمومی
 
روز جهانی آلزایمر (2)
ساعت ۸:٢۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٩ 

چند سالیست که سازمان جهانی بهداشت روز ٢١ سپتامبر را به عنوان روز جهانی آلزایمر اعلام نموده و اداره ی پست اسپانیا با چاب این تمبر، عملاً به حمایت کنندگان این روز می پیوندد.

این تمبر با طراحی استودیو Jesus Sanchez و در ٩ سپتامبر ٢٠١٠ با قیمت اصلی ٠.٣۴ یورو در تیراژ ٣١۵ هزار عدد به صورت افقی و در ابعاد 40.9 در ٢٨.٨ به چاپ رسیده است.